Leidapharm Actavis Ibuprofen liquid 400 mg 20st

€4,69
Op voorraad (99 Producten)
1-2 dagen
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Artikelcode
EAN 8716049009868
Informatie

ndicatie: Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Contraindicatie: Niet gebruiken bij allergie voor n van de stoffen in dit medicijn. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers NSAIDs. Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Bloedingen ook in de hersenen. Laatste 3 maanden zwangerschap.
Zwangerschap: Nee
Borstvoeding: Ja, korte tijd
Dosering: 1
Max.dagdosering: 3
Leeftijd: vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies: met water innemen


Afmetingen

Hoogte: 12 cm
Breedte: 6 cm
Diepte: 5 cm

Lees voor gebruik de bijsluiter

Let op: van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Gebruiksbeperking: Intolerantie bepaalde suikers. Kan vruchtbaarheid benvloeden. Niet i.c.m. alcohol of andere geneesmiddelen. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Wanneer naar de huisarts: Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Werkzame Stoffen
Stof: ibuprofen - Hoeveelheid: 400 mg

Dit is een geneesmiddel:

Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Didn't find what you're looking for?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...



Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »