Healthypharm Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid 20ca

€3,69 €4,10
Op voorraad (98 Producten)
1 dag
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Artikelcode
EAN 8714632069916
Informatie

buprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.

Gebruik:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

09-2014

Dit is een geneesmiddel:

Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Didn't find what you're looking for?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...



Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »