Healthypharm Kinderparacetamol HTP 120 mg kauwtablet

€1,79
Op voorraad (99 Producten)
1-2 dagen
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Artikelcode
EAN 8714632072688
Informatie

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg 10 kauwtabletten
Kinderparacetamol HTP 120 mg, kauwtabletten
Geneesmiddel RVG 121078 = 19255 AV
Kinderparacetamol HTP 120 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen
Toepassing
Kinderparacetamol HTP 120 mg wordt gebruikt bij
– hoofdpijn
– koorts en pijn bij griep en verkoudheid
– koorts en pijn na vaccinatie
– kiespijn
– zenuwpijn
– spierpijn
Niet gebruiken bij
– U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
Samenstelling
Werkzame stof: Een tablet bevat 120 mg paracetamol.
Hulpstoffen: LACTOSE, ethylcellulose, mannitol, saccharinenatrium, pepermuntolie en magnesiumstearaat.
Dosering
Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): een halve (½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één tot anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.
– Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
– Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
– De aangegeven dosering niet overschrijden.
– Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
– Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er
zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te
worden geraadpleegd.
– Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de
volgende situaties:
– milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
– uitdroging
– chronische ondervoeding
Lees voor gebruik de bijsluiter
Fabrikant
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur
ean: 8714632072688

Let op
Dit is een geneesmiddel:

Er geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Didn't find what you're looking for?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...



Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »