Leidapharm Leidapharm Paracetamol 240 mg 10 zetpillen

€1,49
Op voorraad
7-14 dagen
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Informatie

De Leidapharm Paracetamol Zetpil 240 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. 

Gebruik

De zetpil met de puntzijde voorop anaal inbrengen. Het bevochtigen van de zetpil bevordert het inglijden.

Dosering

Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag. 

Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag. 

Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag. 

Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag. 

Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag. 

Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag. 

Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag. 

Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag. 

Ingrediënten
De werkzame stof is paracetamol. Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet. 

Waarschuwing

De zetpillen zijn niet geschikt voor situaties waarbij snelle pijnstilling en koortsverlaging gewenst is. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op
Dit is een geneesmiddel:

Er geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

 

Didn't find what you're looking for?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...